Dostawa i formy płatności

Dostawa

Zależy nam na dostarczeniu towaru w dogodnym dla naszych Klientów terminie. W związku z tym proponujemy Państwu transport własny przez pracowników, którzy mają wiedzę i doświadczenie w branży meblowej. Towar jest zawsze starannie pakowany i zabezpieczany przed możliwością uszkodzenia.

Koszt dostawy na terenie Warszawy i okolic (do 50 km) wynosi średnio 120 zł, przypadkach dostaw poza wyżej wymieniony obszar ustalany jest indywidualnie.

W przypadku zamówień złożonych drogą internetową opcja "Za pobraniem" może zostać użyta w przypadku gdy odległość od salonu do punktu docelowego nie przekracza 200 kilometrów.

Gdy odległość ta zostaje przekroczona to zamówienia internetowe są realizowane po uprzednim opłaceniu za pomocą przelewu bankowego.


Czas dostawy na terenie Warszawy i okolic wynosi do tygodnia lub w terminie uzgodnionym z Klientem.Formy płatności

Mają Państwo następujące możliwości dokonania płatności za towar zakupiony w naszym sklepie:
  • płatność przedpłatą na konto: Art Line Sp. z o.o. z siedzibą ul. Krasińskiego 18/183, 01-581 Warszawa, w Banku Millennium S.A. o numerze: 92 1160 2202 0000 0003 5976 0217
  • płatność gotówką przy złożeniu zamówienia i / lub odbiorze towaru w sklepie stacjonarnym pod adresem: ul. Towarowa 22, 00-839 Warszawa, stanowisko D30